Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Великомацевицька сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04405225) був реорганізований і увійшов до складу Старокостянтинівської громади

Сільський голова

Виконуюча обов'язки сільского голови.

Кравчук Олена Степанівна народилася в селі Великі Мацевичі Старокостянтинівського району Хмельницької області 20 травня 1966 року в сім”ї колгоспників.

В 1983 році закінчила 10 класів Великомацевицької середньої школи і в цьому ж році поступила в Ново-Чорторийський радгосп-технікум на спеціальність ветфельдшер.

В 1986 році закінчила навчання і пішла працювати по спеціальності на Киселівську ветеринарну лікарню. В цьому ж році вийшла заміж.

В 1988 році після декретної відпустки по переводу перейшла працювати на Великомацевицьку ветеринарну лікарню ветфельдшером. Працювала завідуючою ветеринарним пунктом, лікарем по хворобах молодняка і  неплідності.

З 01.07.2010 року по 03.09.2012 року працювала завідуючою Великомацевицької ветеринарної лікані.

З 03.09.2012 року по 01.04.2014 року не працювала .

01.04.2014 року на сесії сільської ради була обрана секретарем Великомацевицької сільської ради.

Заміжня: чоловік Кравчук Григорій Іванович — на даний час ніде не працює.

Має двоє повнолітніх дітей:

дочка Павлова Оксана Григорівна — 1987 року народження;

син Кравчук Віктор Григорович — 1993 року народження.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування